Pragniemy zaoferować naszych spawaczy do wykonywania prac monterskich i spawalniczych.

NASZE ATUTY

- natychmiastowa reakcja na braki kadrowe
- przeniesienie na SPAWTAR kompleksowej obsługi administracyjnej związanej z pracownikiem
- brak kosztów rekrutacji wynikających z zatrudnienia nowych pracowników oraz prowadzenia spraw administracyjno – kadrowych
- pełna obsługa prawno-finansowa pozostaje po stronie SPAWTAR

Wszystkie nasze działania stoją na najwyższym poziomie profesjonalizmu i dyskrecji.


SPAWTAR jest polską firmą specjalizującą się w usługach pracowniczych takich jak wynajem pracowników. Koncentrujemy się na stworzeniu atrakcyjnej oferty dla przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji kosztów personalnych. Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy.

Nasze wykorzystywane metody rekrutacji dostosowywane są do wymagań konkretnego zlecenia co pozwala nam na przedstawienie kandydatur w pełni zgodnych z oczekiwaniami klienta.

Usługa wynajmu (outsourcing) pracowników do wykonania zlecenia umożliwia szybkie uzupełnienie potrzeb kadrowych w sytuacjach zwiększonej produkcji lub w sytuacjach losowych. Pozwala na sprawne pozyskanie wykwalifikowanych fachowców bez dodatkowych kosztów. Delegujemy swojego pracownika do wykonywania zleconych prac, które są wykonywane środkami zleceniodawcy takimi jak: narzędzia, urządzenia, pojazdy, materiały, energia, media i inne. Prace przebiegają pod nadzorem i według procedur kontrahenta zlecającego usługę

Nasze usługi w ramach kontraktu pracowniczego umożliwiają zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników na krótki lub dłuższy okres. Firmy korzystają z usług naszej Firmy, aby wesprzeć nowe projekty, prace sezonowe oraz aby obniżyć liczbę pracowników w okresach spowolnienia. Wynajęcie pracownika na zasadzie kontraktu umożliwia firmie utrzymanie właściwego poziomu zatrudnienia i pozyskanie utalentowanego pracownika w danej chwili, jednocześnie obniżając ogólne koszty zatrudnienia.

By viewing these points, it is possible to realize you have a lot of things to take essay writer service into consideration when attempting to compose a term paper.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress